Razítko na sklo - razítkování a barvy na sklo.

sada pro razítkování na sklo

Razítko na sklo
sada razítka a barvy na sklo

Razítko se speciální barvou pro razítkování na sklo (čisté rovné povrchy) včetně náhradního polštářku a lahvičky s barvou pro doplňování. Vzhledem k vlastnostem a technologii dodáváme jako sadu. Kompletní samobarvící razítko obsahuje štoček zhotovený na míru a polštářek již napuštěný speciální barvou pro razítkování skla. Oproti běžným razítkům na papír obsahuje barva těkavou složku, která se postupně z polštářku odpařuje. Po čase je tedy nutno polštářek "oživit" - doplnit čerstvou barvou. V závislosti na intervalech, četnosti doplňování, způsobu (ne)používání a zasychání polštářku může docházet i k jeho postupné degeneraci (zatvrdávání). Proto je v sadě obsažen také náhradní nenapuštěný polštářek, který lze skladovat neomezeně a po napuštění barvou z lahvičky připravit dle potřeby k použití. Razítko s napuštěným polštářkem je nutno skladovat zaaretované (uzavřené krytkou).
Barva otisku standardně černá, pokud neuvedete požadavek na změnu. Alternativně volitelná: modrá, červená, bílá.

Cena za sadu = 724,-

Sada s plochou pro otisk 37x13mm.
(Sada obsahuje kompletní razítko včetně štočku zhotoveným na zakázku podle zadání s Vašimi údaji, barvu v lahvičce 25ml a náhradní nenapuštěný polštářek.)

(rozšíření sady o další razítko = 357,- /1ks)
(náhradní lahvička se speciální barvou 25ml = 197,-)*
(náhradní speciální polštářek - nenapuštěný = 65,-)*Další velikosti na dotaz

Máte-li zájem o jiné velikosti, kontaktujte nás.
kontakt razítka výroba

Razítkování na sklo

razítko na sklo
otisk připravíme na zakázku
dle potřeb


samobarvící razítka Colop

Více razítek ...


samobarvící razítka Colop

Razítko na sklo - razítkování a barvy na sklo - tisk na skleněné povrchy.

www.razitkaservis.cz | RazitkaServis.cz – výroba a prodej razítek, razítka na zakázku, návrhy a grafické zpracování štočků, změny údajů| Kontakty